Bizi Tanıyın

ATAsoft Kurumsal Teknoloji Çözümleri ülkemizin ilk Türkçe yazılımlarını geliştirmek amacıyla Şubat 1996'da kurulmuştur. 2005 yılında ticari unvanında değişikliğe giderek şirketleşen ATAsoft, kayıtlı sermayesini 100.000 TL'ye yükseltmiştir. Firmamızın kurumsal teknoloji alanındaki çözümleri halen“ATAsoft” markasıyla devam etmektedir.

2004 yılından bu yana elektronik güvenlik sistemleri konusundaki imalat seviyesine varan ürünleri ve "Türkiye'nin ilk yerli araç takip sistemi" ile birlikte "NETgüvenlik" markasını yaratmıştır.

Yanı sıra 2005 yılında faaliyetleri arasına Vodafone Türkiye Çözüm Ortaklığı'nı da ilave eden ATAsoft zaman içerisinde telekomünikasyon sektöründeki faaliyetleriyle de ses getirir adımlar atmış ve çalışmalarını halen "cepdolusu" markasıyla devam ettirmektedir.

2009 yılında ambalaj sektöründe faaliyete başlayan ATAsoft, "KobiDepo"markasını yaratarak OSB işletmelerine lazım olabilecek hemen her türlü plastik ve kağıt ambalaj malzemesini üreterek Karadeniz'in gözbebeği konumuna gelmiştir.

Baskılı ve baskısız etiketler, ribon, toner ve benzeri baskı materyallari, balonlu naylonlar, çeşitli kalınlıklarda ve boylarda streç filmler, alüminyum folyolar, baskısız naylon ambalaj malzemeleri KobiDepo'nun başlıca üretim alanlarına girmektedir.

2015 yılı itibariyle kayıtlı sermayesini 1.000.000 TL'ye çıkaran ATAsoft Türkiye'nin her bölgesindeki 114 bayisiyle hizmet vermektedir. Yaklaşık 60 vilayete ulaşan ürünlerimizle firmanızın prestijini ve güvenilirliğini bir adım daha sağlamlaştırmak sizin elinizde...

Kobilerin ortak deposu... sloganıyla çıktığımız yola, sizlerle devam etmekten kıvanç duyacağımızı bilmenizi isteriz...